Banggood Alışveriş

2006 yılında kurulan Banggood, ilk olarak yazılım araştırma ve geliştirme üzerine uzmanlaşmıştı.
Uluslararası e-ticaret sektöründeki eksikliği ve yetersizliği gördüğünden beri de kalitesi ve farklı uygulamalarıyla en iyi hizmeti vermek için uğraşıyor. Her çeşitten, her renkten aklınıza gelmeyecek sayıda ve tasarımda ürünlere kolayca sahip olabilirsiniz.


Yüksek kaliteli ürünleri her bütçeye uygun fiyat politikasıyla ve profesyonel bir hizmetle sunan Banggood, ‘Paranızın En İyi Karşılığı’ mottosuyla kendi alanında güvenilir hizmet ve kaliteli ürün satışı konusunda yükselişine devam ediyor. Periyodik olarak cazip kampanyalar ve indirimler uygulaması da meraklılarına ve takipçilerine bulunmaz fırsatlar olarak geri dönüyor.


Telefon aksesuarları, akıllı telefonlar, elektronik aletler, oyuncaklar, LED lambalar, kozmetik ürünleri, takılar, saatler gibi pek çok kategorideki geniş yelpazesiyle, yaklaşık 200.000 ürünü meraklılarıyla buluşturuyor. En iyi fiyatları sunmak için oldukça dikkatli çalışmalar yapan Banggood alışveriş konusunda, alanında yeni dönemler başlattı diyebiliriz.


Sipariş vermek istediğiniz ürünler için bulunan uyarı sistemi, ‘Stoğa alınıyor’, ‘Şu anda tükendi’ şeklinde sizi uyararak stoğu olmayan bir ürünü almamanız ve zaman kaybetmemeniz için oldukça iyi çalışılmış.


Banggood alışveriş yapmak için en rahat kullanabileceğiniz sitelerin başında geliyor. Yapacağınız tek bir adım sayesinde üstelik siz uğraşmadan tüm işlemleri Cinpaketim.com olarak tamamlıyoruz. Siz istediğiniz ve ihtiyaç duyduğunuzu ürünün linkini Banggood’tan kopyalıyorsunuz. Cinpaketim.com ana sayfada yer alan boşluğa yapıştırıyorsunuz ve ödemenizi gerçekleştiriyorsunuz. Ardından satın alma ekibimiz sizin için o ürünü satın alarak Los Angeles’ta bulunan sevkiyat noktamıza ulaşmasını sağlıyor. Kargo bedeli ve varsa vergi bedeli tarafınıza bildirildikten sonra en kısa süre içerisinde ürününüz kargoya veriliyor ve size ulaşması sağlanıyor.


Aklınıza takılan her soruya cevap bulmak için (0850) 840 04 02 numaralı müşteri hizmetlerimize ulaşabilir, +1424 270 53 08 numaralı WhatsApp hattından Los Angeles sevkiyat merkezimizden bilgi alabilir ya da destek@cinpaketim.com adresine mail gönderebilirsiniz. Ekibimiz merak ettiğiniz sorulara içtenlikle yardımcı olacaktır.

Popüler Ürünler

Original Box 16GB 8 Inch Android 7.0 Tablet PC

$74.99 442.46 TL
SATIN AL

ALLDOCUBE Pro 64GB Intel Dual OS Tablet With Keyboard

$209.99 1,239.00 TL
SATIN AL

MantisTek Wireless Ergonomic Vertical Mouse

$9.99 58.94 TL
SATIN AL

SJCAM SJ4000 AIR Action Camera Full HD 4K WIFI

$48.99 289.06 TL
SATIN AL

Rock Gravity Auto Lock 360 Degree Rotation

$7.99 47.14 TL
SATIN AL

REMAX RB-T20 Bluetooth Earphone Headphone

$13.99 82.55 TL
SATIN AL

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular