Bitmain

Bitcoin madencilik havuzlarını bilgi işlem gücü açısından işleten Bitmain, hala yeni üretilen ve yüksek büyüme teknolojisi sayesinde lider olmasıyla da çok çeşitli girişim platformlarını destekliyor.


Son yıllarda oldukça yükselişe geçen sanal para Bitcoin için üretici cihazlar da oldukça dikkat çekiyor. Kripto para konusuna ilgi duyanların yakından takip ettiği Bitcoin ve üretimi konusu en çok takip edilen haberlerin de başında geliyor. Bitmain antminer S9, son derece popüler olan Bitmain Antminer S7 ile aynı form faktörünü izler ve neredeyse aynı boyuttadır. İş gücü olarak üç kattan fazla ve S7’nin iki katı daha fazla verimliliğine sahiptir. Bitmain'in mühendislik ekibi, güç verimli ve güçlü Bitcoin madenci yapmak için çalışırken her detayın önemini kavrayarak çalışmış.


Bitmain S9,şimdiye kadar yapılmış herhangi bir bitcoin madeninden daha fazla verimlilik sağlamak için geliştirilmiş ve piyasaya sunulmuştur. En önemli özelliği kullanım kolaylığı olan ürünün kullanıcı ara yüzü, kullanıcıların ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak özenle tasarlanmıştır. Antminer kullanıcı ara birimine eriştikten sonra yapmanız gereken tek şey madenciliğe başlamadan önce adres ve madencilik havuzu ayarlarınızı girmektir. Bitmain Türkiye sayesinde siz de aradığınız antminer sahibi olabilecek ve bitcoin konusunda daha verimli sonuçlar alacaksınız.


Cinpaketim.com sayesinde uğraşmadan, istediğiniz Bitmain s9 ürününe sahip olabilirsiniz. Yapacağınız tek şey ürünün linkini kopyalamak ve Cinpaketim.com ana sayfada yer alan boşluğa yapıştırmak. Ödemenizi ister kredi kartına 3 taksit, ister havale/eft yolu ile yaparak kalan tüm işlemleri ekibimize bırakabilirsiniz. Ödemenizi tamamladıktan sonra satın alma ekibimiz, sizin için ürünü temin edecek ve Los Angeles’taki sevkiyat merkezimize ulaşmasını sağlayacak. Kargo bedeli ve varsa vergi tutarı size iletildikten sonra onayınızın ardından ürün en kısa süre içerisinde kargoya verilerek size ulaşması sağlanacak.


Aklınızdaki tüm sorular ve merak ettikleriniz için, (0850) 840 04 02 numaralı müşteri hizmetlerimize ulaşabilir, +1424 270 53 08 numaralı WhatsApp hattından Los Angeles sevkiyat merkezimizden bilgi alabilir ya da destek@cinpaketim.com adresine mail gönderebilirsiniz.


Bitmain fiyat skalası için de en uygun ürünleri sizin için hazırladığımız listede inceleyebilirsiniz.

Çok Satan Bitmain Ürünleri

Newest Asic ETH ETC Miner Original Bitmain Antminer E3

$999.00
SATIN AL

New AntMiner S9j

$542.00
SATIN AL

AntMiner S9 13.5T Bitcoin Miner

$310.00
SATIN AL

BITMAIN Antminer V9

$199.00
SATIN AL

Antminer S7 4.73T Bitcoin miner

$648.88
SATIN AL