Çin'den Toplu Ürün Alımı

Çin’den toplu ürün alımı son zamanlarda girişimci ve yatırımcılar tarafından en çok tercih edilen karlı iş fikirlerinin başında geliyor. Gerekli bilgileri edindikten sonra çin ile ticaret için siz de önemli adımlar atabilir ve daha karlı bir satış grafiği yakalayabilirsiniz.


Çin, ucuz iş gücü sayesinde ürünlerin fiyatlarının diğer ülkelere göre en uygun olan ülkedir. Düşük fiyatlar nedeniyle çin’den ticaret yapma konusu tüm iş dünyasında ilgi çeken, aynı zamanda her türlü ürünün bulunmasıyla en büyük küresel pazara sahip olmasıyla da zengin bir ağa sahip.


Çin’den alışveriş yapmak isteyenler için birbirinden farklı alanlarda ürünler mevcut. En çok toplu alım yapılan ürünler telefon kılıfları, bataryalar, oto yedek parçalar, takılar, ev aksesuarları diyebiliriz. Türkiye’ye daha önce gelmemiş pek çok ürün de girişimciler tarafından tercih ediliyor. Çin’den kargo yaparak deniz kargo, hava kargo ve tren ile sevkiyat sistemi de kullanılabilir. Kargo bedelinin düşüklüğü sebebiyle yüksek adetli alımlarda deniz yolunun tercih edilmesi tavsiye edilir.


AliExpress, Alibaba gibi en çok tıklanan ve alışveriş yapılan sitelerde sistemin nasıl çalıştığını düşünmenize gerek kalmadan, Çinpaketim.com sayesinde en güvenilir şekilde alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Toplu alım yapmak istediğiniz ürünün linkini kopyalayın, Çinpaketim.com ana sayfada yer alan boşluğa yapıştırın. Ödeme kısmını tamamladıktan sonra geri kalan tüm işlemler için satın alma ekibimiz sizin yerine tüm adımları yerine getirecek. Ödemenizi kredi kartına 3 taksit yapabileceğiniz gibi havale/eft yoluyla da iletebilirsiniz.


Çin alışveriş sitelerinden istediğiniz model ve fiyattaki ürünleri kolayca ayırabilir, kendinize binlerce farklı seçenek sunabilirsiniz. Binlerce farklı tasarımda ve alanda ürün barındıran, en büyük online alışveriş sitelerinde surf yaparken, hem ucuz alışverişin keyfine varacak hem de bu eşsiz ve büyük dünyanın içinde kaybolacaksınız.


Satın aldığınız ürünler ya da sevkiyat, kargo ile ilgili bilgi almak için (0850) 840 04 02 numaralı müşteri hizmetlerimize ulaşabilir, +1424 270 53 08 numaralı WhatsApp hattından Los Angeles sevkiyat merkezimizden bilgi alabilir ya da destek@cinpaketim.com adresine mail gönderebilirsiniz.


Çin’den alışveriş yapmak için size hazırladığımız listeyi inceleyebilirsiniz.

Popüler Ürünler

I7S TWS Wireless Earphone

$6.50
SATIN AL

OEM Smarwatch

$11.25
SATIN AL

Lameila False Lash

$1.05
SATIN AL

HONKON Tattoo Laser Erasing

$375.00
SATIN AL

MZY High Power E-Cigarette

$30.00
SATIN AL

Harbour TRX Suspension Set

$10.92
SATIN AL

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular