Çin Elektronik Sigara Ürünleri

Elektronik sigara (E-sigara) sektörü 2003 yılından itibaren Çin’de geliştirilen ve 2006’dan itibaren de Amerika ve Avrupa’ya yayılarak tüm dünyayı etkisi altına alan bir sektör haline geldi. Sektör büyüdükçe de yeni elektronik sigara markaları doğmaya devam ediyor. Elektronik sigara, pil gücü ile yanma olmadan, içinde bulunan belirli orandaki nikotin içeren, solüsyonu ısı vererek buhar haline getiren cihazlar olarak bilinir. Sigara kullanıcılarının sigarayla vedalaşıp, bırakmalarına imkan tanıyan bu ürüne elektronik puro adı da verilmekte.


Son zamanlarda elektronik sigaraların patlama riski olup olmadığı tartışılıyor. Dikkatli kullanım yapıldığı sürece herhangi bir risk bulunmuyor. Özellikle CE sertifikasına sahip ürünleri tercih etmekte fayda olduğunu söyleyebiliriz. Bu sertifikaya sahip markaların güvenilir ve kaliteli olduğu konusunda şüpheniz kalmayacaktır. CE belgesi ile ürünün Avrupa ürün standartlarına uygun olduğu konusunda netleşebilirsiniz. Çin, elektronik sigaraların farklı modellerine sahip pek çok markaya ev sahipliği yapıyor. Bu nedenle alım yapmak isteyenlerin Çin’den elektronik sigara getirme konusunda günden güne oranları arttırdığı aşikar.


Elektronik sigara alımı yapmak için zaman harcamadan, oldukça kolay şekilde Cinpaketim sayesinde istediğiniz ürüne sahip olabilirsiniz. Yapacağınız tek şey, istediğiniz ve tercih ettiğiniz ürünün linkini kopyalayarak Cinpaketim ana sayfada yer alan boşluğa yapıştırmak. Geri kalan tüm işlemleri ekibimiz sizin yerinize tamamlayacak ve zamanınız size kalacak. Ödemeyi isterseniz kredi kartına 3 taksit ile, isterseniz havale/eft yolu ile yapabilirsiniz. Ödeme işlemi tamamlandıktan sonra, satın alma ekibimiz sizin için ürünü temin edecek ve Los Angeles’ta bulunan sevkiyat merkezime ulaşmasını sağlayacak. Kargo bedeli ve varsa vergi tutarı size iletilip onayınız alındıktan sonra, en kısa süre içerisinde ürün kargolanarak size ulaşması sağlanacak.


Satın aldığınız ürünler ya da sevkiyat, kargo ile ilgili bilgi almak için (0850) 840 04 02 numaralı müşteri hizmetlerimize ulaşabilir, +1424 270 53 08 numaralı WhatsApp hattından Los Angeles sevkiyat merkezimizden bilgi alabilir ya da destek@cinpaketim.com adresine mail gönderebilirsiniz.


Çin’den elektronik sigara getirme konusunda size yardımcı olacak ürün listesini aşağıda bulabilirsiniz.

Çok Satan Elektronik Sigara Ürünleri

Original Vaporesso VECO ONE Plus Vape Kit

$27.52 162.38 TL
SATIN AL

Original Tesla Stealth 40W Starter Kit

$32.90 194.12 TL
SATIN AL

Original SMOK G-PRIV 2 230W Kit Luxe Edition

$71.27 420.51 TL
SATIN AL

E Cigarettes VLADDIN RE Full Kit

$19.99 117.95 TL
SATIN AL

Original Vaporesso SWAG Kit

$35.29 208.22 TL
SATIN AL

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular