Masaj Topu

Masaj topları, vücudunuzdaki ağrılı bölgeleri izole etmek ve esnekliğinizi arttırmak, ağrıyı ortadan kaldırmak için kalıcı çözüm sağlamak için kullanılan, oldukça etkili kaynaklardır. En iyi fizyoterapistler, masaj terapistleri ve sporcular kendi kendine tedavi yöntemini kullanmak için masaj toplarından yardım alır.


Masaj topu, riskli ameliyatları bile önleyebilmesi nedeniyle oldukça tercih edilen ürünlerin başında geliyor. En önemlisi, masaj topunu konumlandırmak ve ağrılı bölge üzerinde baskı uygulamak için hareketi kontrol etmektir. Lakros topu, son yıllarda en çok dikkat çeken ürün diyebiliriz. Sağladığı esneklik ve rahat kullanımı sayesinde pek çok kişinin tercihi bu masaj topları oluyor.


Masaj topu seçerken akla gelebilecek her boyut ve şekildeki ürünlerden kendinize uygun olanı tercih edebilirsiniz. Yoga topları, fizik tedavi topları gibi her ihtiyaca uygun masaj topları için Alibaba sizin için yardımcı olacaktır. İyi bir masaj topu ahşap zeminde, duvarda ya da cildinize dokunduğunda kayma yapmaz. Hareket etmeyi kolaylaştıran bu yapı ile duvara dayanarak masaj topunu kullanabilirsiniz. Tenis topları en çok kullanılan masaj toplarından sayılsa da, en iyi masaj topları kauçuktan yapılmış Lakros toplarıdır.


İhtiyacınız olan masaj topu, Alibaba ile evinize kadar gelebilir. Bunun için yapacağınız tek şey; Alibaba.com adresinden istediğiniz ürünün linkini kopyalamak ve Cinpaketim.com ana sayfada yer alan boşluğa yapıştırmak. Kredi kartına 3 taksit ya da havale ile ödemenizi yaptıktan sonra geri kalan tüm işlemler için ekibimiz size yardımcı olacak. Satın alma ekibimiz, ürünü sizin için temin edecek ve Los Angeles’ta bulunan sevkiyat merkezimize ulaşmasını sağlayacak. Kargo bedeli ve varsa vergi tutarı size iletildikten sonra, onayınızın ardından en kısa süre içerisinde masaj topunuzun size ulaşması sağlanacak.


Eğer ürünlerle alakalı, sevkiyatlarla alakalı aklınızda sorular varsa, (0850) 840 04 02 numaralı müşteri hizmetlerimize ulaşabilir, +1424 270 53 08 numaralı WhatsApp hattından Los Angeles sevkiyat merkezimizden bilgi alabilir ya da destek@cinpaketim.com adresine mail gönderebilirsiniz. Ekiplerimiz merak ettiklerinizi memnuniyetle cevaplayacaklar.


Sizin için hazırladığımız ve en çok tercih edilen masaj topu modellerini aşağıda inceleyebilirsiniz.

Çok Satan Masaj Topları

SILITE 7.5cm PVC Spiky Massage Balls

$1.99
SATIN AL

BICHI Peanut Massage Ball

$3.64
SATIN AL

BICHI 17cm PVC Fitness Peanut Massage Ball

$13.37
SATIN AL

ZHENGPAI 6cm Wood Fitness Ball

$8.52
SATIN AL

Spiky Massage Ball in 18 inches

$10.49
SATIN AL

YOUGLE Fitness Massage Ball

$4.99
SATIN AL

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular