Newbecca

Newbecca tüketicilere dünyanın dört bir yanından kaliteli ürünler sunmak için tasarlanmış kapsamlı bir sınır ötesi e-ticaret platformudur. Bilgisayar aksesuarları, spor ürünleri, dijital aksesuarlar, ses ve video aletleri gibi oldukça ilgi çeken ürünleri temin edebileceğiniz Newbecca farklı tasarım ürünlerle de ilginizi çekecek gibi duruyor.


Bisiklet ekipmanları, butik el sanatları, elektronik ürünler, çay setleri, porselen takımları, giyim ve takı ürünleri gibi Çin pazarının en çok aranan ürünlerini kolaylıkla bulabilir ve cazip fiyatlara kaliteli ürün temin edebilirsiniz. Uygun fiyat garantisiyle temin edeceğiniz toplu alımlar yapabilir ve kendi satış grafiğinizi oluşturmak için yararlanabilirsiniz. Profesyonel markalar ve işletmeler için teknolojik ürünleri tüketicilere kaliteli olarak ulaşmasını ve büyük ortakların markalarını küresel pazara sunmasını sağlamasıyla öne çıkan Newbecca aradığınız yüksek kaliteli ürünleri geliştirmek ve piyasaya sunmak adına bir misyona sahip.


Binlerce farklı ürünlerin satın alımını yapmak için zaman harcamadan, oldukça kolay şekilde Çinpaketim sayesinde istediğiniz ürüne sahip olabilirsiniz. Yapacağınız tek şey, istediğiniz ve tercih ettiğiniz ürünün linkini kopyalayarak Çinpaketim ana sayfada yer alan boşluğa yapıştırmak. Geri kalan tüm işlemleri ekibimiz sizin yerinize tamamlayacak ve zamanınız size kalacak. Ödemeyi isterseniz kredi kartına 3 taksit ile, isterseniz havale/eft yolu ile yapabilirsiniz. Ödeme işlemi tamamlandıktan sonra, satın alma ekibimiz sizin için ürünü temin edecek ve sevkiyat merkezime ulaşmasını sağlayacak. Kargo bedeli ve varsa vergi tutarı size iletilip onayınız alındıktan sonra, en kısa süre içerisinde ürün kargolanarak size ulaşması sağlanacak. Siz de kısa süre içerisinde Newbecca deneyimini yaşayabilirsiniz.


Satın aldığınız ürünlerin ayrıntılarıyla ilgili ya da sevkiyat, kargo ile ilgili bilgi almak için (0850) 840 04 02 numaralı müşteri hizmetlerimize ulaşabilir, +1424 270 53 08 numaralı WhatsApp hattından sevkiyat merkezimizden bilgi alabilir ya da destek@cinpaketim.com adresine mail gönderebilirsiniz. Ekibimiz anlayışla sorularınıza cevap verecek ve size yardımcı olacaktır. Aklınıza takılan tüm sorular için bize ulaşabilirsiniz.


Birbirinden farklı elektronik ürünler, aksesuarlar, giyim malzemelerini içinde barındıran Newbecca  için size yardımcı olmak adına hazırladığımız ürün listesini aşağıda bulabilirsiniz.

Bu Ürünler İlginizi Çekebilir

ROMOSS / Roman official sense6 20000M Mobile Power

$24.92
SATIN AL

Glory Bracelet 3 Sports Smart Bracelet NFC Huawei Watch

$41.72
SATIN AL

Beitefu Car Foil full Car Film

$92.40
SATIN AL

Yamaha/Yamaha NS-777+RX-V775 for RX-V781 Amplifier Home Theater Speaker

$2,780.00
SATIN AL

Authentic Super Jinjunmei Black Tea Tea

$36.12
SATIN AL

Jingdezhen Ceramics Simple European-Style Landing Large Vase Flower

$24.64
SATIN AL

ESKY Incubator Refrigerated Box Fishing Barbecue

$168.00
SATIN AL

Eye Shadow Tray Makeup Powder Box

$11.92
SATIN AL

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular