Taobao Alışveriş

İngilizce, Rusça, Fransızca, İspanyolca ve Arapça dillerinde hizmet veren Taobao, Çin’in en dikkat çeken online alışveriş merkezlerinden biri dersek hiç de yanlış olmaz. Eğer amacınız alışveriş deneyimini kendi başınıza bir dünyanın içinde, eğlenceli hale getirmek ise; Taobao sizin için biçilmiş kaftan olabilir. Binlerce ürünün bir arada ve benzersiz seçenek fırsatıyla sunulduğu bir perakende pazarı Taobao, size artık çok daha yakın.


Ucuz, cazip fiyatlarla satışa sunulan ürünler, herkesin bütçesine ve tarzına da ayak uyduruyor. Fiyatları kolayca inceleyebilir, karşılaştırma yapabilir ve bütçenize uygun bir liste çıkarabilirsiniz. İstediğiniz ürünü en hızlı şekilde bulabilmeniz için yardımcı yönlendirmeleri takip edebilirsiniz. Ürününüzün en hızlı ve güvenilir şekilde size ulaşması için Çinpaketim.com ile alışverişin keyfini çıkarabilirsiniz.


Taobao, hızlı ve sipariş süreci kısa süren sistemiyle en etkili sitelerin başında geliyor. Binlerce çeşit ürünün, birbirinden farklı tasarımın içinde gezineceğiniz bu eşsiz dünya sizi kendine hayran bırakacak, bu konuda emin olabilirsiniz. Aksesuarlar, şapkalar, kemerler, etekler, erkek giyim ürünleri gibi aklınıza gelebilecek her çeşit ve modelde ürünü en cazip fiyat fırsatlarıyla Taobao ana sayfada bulabilirsiniz. İnternette bulabileceğiniz diğer birçok siteye kıyasla son derece düşük fiyatlarla karşılaşabilirsiniz. Bu nedenle şaşıracağınız pek çok ürün gamı olacaktır.

Taobao’dan Nasıl Alışveriş Yapabilirim?

Taobao’dan istediğiniz ve ihtiyacınız olan ürünü bulduğunuzu düşünün. Yapacağınız tek şey; ürünün linkini kopyalamak ve Çinpaketim.com ana sayfada bulunan boşluğa yapıştırmak. Siz ödeme işlemini tamamladıktan sonra satın alma ekibimiz sizin için ürünü satın alma işlemine geçti bile. Satın alınan ürün Los Angeles’ta bulunan sevkiyat noktamıza ulaşacak ve ardından size kargo bedeli, vergi bedeli iletilecek. Onayınızın ardından ürününüz kargoya verilerek en kısa süre içerisinde, gözünüzü yollarda bırakmadan size ulaşması sağlanacak.


Bize merak ettiğiniz sorulara cevap bulmak için (0850) 840 04 02 numaralı müşteri hizmetlerimize ulaşabilir, +1424 270 53 08 numaralı WhatsApp hattından Los Angeles sevkiyat merkezimizden bilgi alabilir ya da destek@cinpaketim.com adresine mail gönderebilirsiniz.

Popüler Ürünler

CHUWIK Screen Android 8 Dual 4G Tablet

$179.99 1,061.99 TL
SATIN AL

Bluetooth Wireless Audio Adapter

$14.99 88.45 TL
SATIN AL

Waterproof Smart Bracelet Remote Camera

$9.99 58.94 TL
SATIN AL

Wavlink 521R2P 4x5dBi Antennas 300Mbps APP Control Wireless Wifi Router Repeater Signal - US plug

$19.69 116.18 TL
SATIN AL

Naturehike Travel Waterproof Toiletry Wash Bag

$9.99 58.94 TL
SATIN AL

4-Port USB 2.0 3.0 Hub with ON/OFF Switch Adapter

$5.99 35.34 TL
SATIN AL

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular