Tmall Alışveriş

Çin’den alışveriş yapmayı sevenler ve tercih edenler için, Tmall vazgeçilmez platformların başında geliyor. Tmall, tüketiciye açık bir perakende pazar alanı olarak tanımlanabilir. Dünya çapında Çin’in büyüyen, geniş tüketici pazarına ulaşmak için kullanabileceğiniz en önemli küresel pazar olan Tmall, aradığınız her ürünü binlerce çeşidiyle bulabileceğiniz, zengin bir alışveriş ağı. Giyim ve moda dünyasının tercih edilen en büyük Çin pazarlarından biri aynı zamanda.


Çin’de en çok ziyaret edilen online perakende sitesi olan Tmall, ürün gamı konusunda da her ebatta ve farklı marka kategorilerinde ilginizi çekecek ve kendi zengin dünyasına sizi kısa süre içinde adapte edecektir. Geçtiğimiz yıl piyasaya sürdüğü Tmall Genie ile de Amazon.com’un en benzersiz ürünlerinden olan Amazon Echo’ya rakip olmuş durumda. Çin’den alışveriş yaparken hem kaliteli hem de cazip fiyatlar ile keyif yapmak istiyorsanız Tmall sizin için vazgeçilmez durak olabilir. Ayrıca alışverişinizi yaptıktan sonra arkanıza yaslanıp, kalan tüm işlemlerden de kurtulabilirsiniz.


Cinpaketim.com sayesinde istediğiniz ürünü beğenerek, sahip olmak için ilk ve tek adımı atabilirsiniz. Bunun için yapacağınız tek şey, Tmall Çin online sayfasına girmek ve en çok istediğiniz ve uygun fiyatlı ürünün linkini kopyalamak olacak. Ürünün linkini kopyaladıktan sonra, Cinpaketim.com ana sayfada yer alan boşluğa linki yapıştırın. Ödemeyi ister kredi kartına 3 taksitle, isterseniz havale yolu ile yapın ve kalan tüm işlemleri ekibimize bırakın.


Satın alma ekibimiz, sizin için ürünü temin edecek ve Los Angeles’taki sevkiyat merkezimize ulaşmasını sağlayacak. Ürün merkezimize ulaştıktan sonra, kargo bedeli ve varsa vergi tutarı tarafınıza bildirilecek ve onayınız alınacaktır. Onayınızın ardından ürününüz en kısa süre içerisinde kargoya verilecek ve size ulaşması sağlanacaktır.


Eğer ürünlerle alakalı, sevkiyatlarla alakalı aklınızda sorular varsa, (0850) 840 04 02 numaralı müşteri hizmetlerimize ulaşabilir, +1424 270 53 08 numaralı WhatsApp hattından Los Angeles sevkiyat merkezimizden bilgi alabilir ya da destek@cinpaketim.com adresine mail gönderebilir ve sorularınıza cevap alabilirsiniz.


Tmall’dan alışveriş yapabileceğiniz, en çok tercih edilen ürün listesini sizin için hazırladık.


Sizin İçin Seçtiklerimiz

Smok E-Cigarette Set

$84.00
SATIN AL

Xiaomi Mi 8

$360.00
SATIN AL

Fila Disruptor II

$184.00
SATIN AL

Apple iPhone XS 64GB

$1,254.00
SATIN AL

Shany Cosmetics Beauty Set

$67.00
SATIN AL

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular